Büyülü Dünya |Hogwarts Rpg|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soğuk ve yoğun bir gün

Soğuk ve yoğun bir gün Empty Soğuk ve yoğun bir gün

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 25, 2009 2:34 pm

Katé Hogwarts'ta görev yapmaya başladığından beri hava ilk defa bu kadar soğuk olmuştu.Kendini Üç Süpürgeye nasıl attığını bilemiyordu.Parmak uçları ve kesin kulakları kıpkırmızı oldu.Şömineye yakın bir masaya oturdu.Dışarıda çiseleyen yağmur yüzünden ıslanan montunu çıkardı ve kazağının ıslanmaması için yanındaki sandalyeye astı.Üç Süpürge her zamanki gibi çok yoğundu.Dükkanda yanan odun ve uğultudan başka ses yoktu.Kate saatine baktı.Birazdan Nicolas burada olur diye geçirdi içinden.Parmaklarının rengi düzelmişti.Üşümeside azda olsa geçmişti.Derin bir iç çekti ve Nicolası beklemeye koyuldu.O sırada gelen garsona birini beklediğini söyleyip sipariş vermedi.Nicolas gelince beraber sipariş verirlerdi.

Misafir
Misafir

Soğuk ve yoğun bir gün Empty Geri: Soğuk ve yoğun bir gün

Mesaj tarafından KeFaLeT Çarş. Kas. 25, 2009 2:41 pm

Nicolas , Katé 'n yanına oturup sipariş verdikten sonra iki çay geldi. Nic çayı içtikten sonra birazda olsa içi ısınmıştı. Katé , Nic 'e bakıyordu , gözlerinden ne kadar çok sevdiği belli ediyordu. Nic rahatladıktan sonra arkasında sakladığı bir demet çiceği Katé uzattıktan sonra Katé 'in yüzü güldü . Çok sevinmişti heralde...
KeFaLeT
KeFaLeT
BAN

Özel Yetenek : Metaformagus

Rp Puanı
Rp Puanı:
Soğuk ve yoğun bir gün Left_bar_bleue100/100Soğuk ve yoğun bir gün Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Pegasus

http://buyuludunya.hareket-forum.net

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 25, 2009 2:46 pm

"Çok teşekkür ederim Nic.Bunlar çok güzeller."dedi Kate.Sonra çiçekleri kokladı.Gerçektende çok hoş bir kokuları vardı.Özenle hazırlanmış bir demet çiçek kendisini çok mutlu etmişti.Kate çiçeği unutmamak için montunu koyduğu sandalyeye bıraktı.Nicolasın suskunluğu biraz moralini bozmuştu."Nic iyimisin?.Çok düşünceli ve suskunsun bir problem mi var ?." diye mırıldandı.Ama Nicin kendisini duyduğunu biliyordu.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KeFaLeT Çarş. Kas. 25, 2009 3:05 pm

"Evet iyiyim , bi problem yok sadece çok yorgunum" dedi. Katé biraz üzüldü . Ama sonra ona yorgunluk öpücüğü verdi. Nic'in yüzü güldü. "Süpersin hayatım biraz yorgunluğumu aldı bu öpücük." Ardından Nic kalkıp Katé 'i öptü . Çok içten öpmüştü . Katé biraz şaşırdı ama çok sevinmişti. Nic " Hayatım birşeyler konuşabilirmiyiz " dedi.
KeFaLeT
KeFaLeT
BAN

Rp Puanı
Rp Puanı:
Soğuk ve yoğun bir gün Left_bar_bleue100/100Soğuk ve yoğun bir gün Empty_bar_bleue  (100/100)

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 25, 2009 3:10 pm

Katéde Nic gibi çok yorgundu.Nicolasa bir öpücük kondurdu.Ardından Nicde onu öptü.Kate çok mutlu olmuştu.Sevdiği insan yanındaydı.Sonra birden Nic "Hayatım birşeyler konuşabilirmiyiz ?."diye sordu.Kate şaşırmıştı."Tabii sevgilim.Seni dinliyorum."dedi.Dinlediğini belirtmek için Nicin suratına bakıyordu.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KeFaLeT Çarş. Kas. 25, 2009 3:28 pm

Nicolas , Katé ile evlenmek istiyordu. Ama bunu bi türlü sölyeyemiiyordu. Her söylemek istediğinde Katé 'nin işi çıkıyordu . Nic artık bundan çok sıkılmıştı. Hayatını Katé ile paylaşmak istiyordu. Hemen söze girdi. " Şey... Katé Be..ben seninle evlenmek istiyorum " dedi .Biranda söylemişti artık Katé' in cevabı kalmıştı
KeFaLeT
KeFaLeT
BAN

Rp Puanı
Rp Puanı:

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 25, 2009 3:36 pm

Kate bir an bile düşünmeden "Bende."dedi.Nicolası o kadar çok seviyorduki düşünmesine gerek bile yoktu.Doğru kişiyi bulduğunu düşünüyordu.Nic ise çok şaşkındı.Donmuş bir şekilde Kate'e bakıyordu.Kate biranda Nic'in masanın üzerinde suran ellerini tuttu."Seni çok seviyorum."diye fısıldadı.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KeFaLeT Çarş. Kas. 25, 2009 3:48 pm

Nic çok şaşırdı . Doğrusunu söylemek gerekirle . Düşünmem Gerekiyor demesini bekliyordu. Nic çok sevindi kalkıp Katé 'in dudaklarına bir öpücük kondurdu. Fısıldılı bir şekilde " Seni çok seviyorum, hayatım seni çok seviyorum ... " dedi.
KeFaLeT
KeFaLeT
BAN

Rp Puanı
Rp Puanı:

Mesaj tarafından Misafir Perş. Kas. 26, 2009 11:33 am

"Bende sevgilim,bende."dedi Kate.Verdiği cevaba dair içinde ne bir şaşkınlık ne bir pişmanlık vardı.Nicolasla birbirlerini çok seviyorlardı.Hogwartsta sık sık zaten görüşüyorlardı.Kate herzaman Hogwartsta çalışmaya başladığı için kendini çok çok şanslı hissediyordu.Sıcak çayından bir yudum aldı.Üç Süpürge deminkine göre dahada kalabalıklaşmıştı.Çoğu müşterileri içeri atan soğuk hava olmuştu.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KeFaLeT Perş. Kas. 26, 2009 2:23 pm

İçeriye gelen müşteriler Nicolas' ın canını sıkıyordu. Çünkü geldiklerinde üç süpürge çok sessizdi şimdi ise herkez garson diye bağırıyordu. Nicolas söylediklerini bile anlayamıyordu. Katé ,Nicolas'a bakıyordu. Nicolas "Katé hayatım bir tarih belirleyelimmi nikah için" dedi.

Rp Out: Ben evlendirme dairesini açıyorum xD
KeFaLeT
KeFaLeT
BAN

Rp Puanı
Rp Puanı: